Vajza e Shpëtim Saraçit nuk harron Shqipërinë, ngre flamurin kuq e zi në SHBA (FOTO LAJM)

Prej afro dy vitesh kompozitori Shpëtim Saraçi është larguar nga vendi së bashku me familjen e tij për të jetuar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Vajza e tij, Era Saraçi është mjaft aktive në rrjetet sociale. Këtë herë ajo ka ndarë në rrjetet sociale momente nga diplomi në Amerikë ku nuk munguan prindërit e saj dhe vëllai.

Era mbante hedhur mbi pelerinën e zezë flamurin shqiptar.

Shtuar më 27/05/2019, ora 13:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori