Vajza e "Shamikuqes" në hapat e të ëmës, po bën namin në rrjet (FOTO LAJM)

Turkan Soray konsiderohet si një nga gratë më të bukura në kinematografinë turke.

Aktorja është bërë e njohur në vendin tonë në rolin e Asiya tek filmi "Shamikuqja".

Me pamjen e saj unike dhe me talenitn në aktrim ajo rrëmbeu jo vetëm zemrat e audiencës turke por edhe në shumë vende të tjera.

E përsa i përket jetës private aktorja turke ka qënë e martuar dhe nga kjo martesë ka dhe një vajzë e cila quhet Yagmur Unal.

Unal tani është 35 vjeç dhe nuk i lë gjë të ëmës nga bukuria.

Ajo është shumë aktive në rrjetin social Instagram ku numëron mbi 100.00 mijë ndjekës dhe herë pas herë publikon foto provokative.

Ajo është diplomuar në degën e sociologjisë dhe më vonë mori diplomën master për mediat në Neë York.

Më lart ju sjellim fotot më të pëlqyera dhe më provokuese të Unal.
Shtuar më 17/02/2020, ora 13:57

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori