Vajza e pastrehë gjen “paqe” nën batanije (FOTO LAJM)

Ji Honghong e kalon çdo fundjavë duke lypur me babanë e saj në rrugët e Kinës. Në një moment, për t’iu shmangur erërave dhe pikave të vogla të shiut, vajza mbulon kokën me batanije dhe vazhdon të bëjë detyrat.

Fotot prekëse u bënë në kryqëzimet e rrugëve Yimeng dhe Hongqi në qytetin Linyi.

Ji për momentin është në klasën e parë dhe pavarësisht se e pa strehë dhe e varfër në kulm, ajo është shumë e përkushtuar ndaj librave./albeu.com/

Shtuar më 25/10/2016, ora 17:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori