Vajza e Niko Peleshit tregon se çfarë i mungon (FOTO LAJM)

Vajza bukuroshe e Niko Peleshit numëron një numër shumë të lartë ndjekësish në rrjete sociale dhe gjithashtu njihet për fotografitë shumë të bukura që poston rregullisht.

Aleksia i ka bërë hapat e parë në fushën e modelingut dhe është konsideruar e suksesshme percjell albeu.com.

Por në postimet e fundit Aleksia ka treguar se po udhëton shumë dhe këtë herë ka zgjedhur vendet aziatike.

Kështu Aleksia ka hedhur një fotografi ku ka treguar se i mungon shumë Shanghai.

"Po postoj sërish foto nga Shangai sepse më mungon shumë "-ka shkruar ajo. /albeu.com/
Shtuar më 24/08/2017, ora 11:20

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori