Vajza e Miriamit në gjurmët e prindërve të saj? (FOTO LAJM)

Alban Skenderaj dhe Miriam Cani janë bërë prindër të një vajze. Ameli shpesh e ka provuar se do të jetë në rrugën e prindërve të saj.

Në foton e postuar nga Miriam, shihet teksa ajo i mëson vajzës së saj notat e para të muzikës.

Duket se vajza është shumë e përkushtuar nda muzikës. /albeu.com/
Shtuar më 04/06/2018, ora 09:15

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori