Vajza e Majlinda Bregut rikthehet në Shqipëri, tregon çfarë pret nga 2018 (FOTO LAJM)

Vajza e politikanes Majlinda Bregu e cila shquhet për bukurinë dhe linjat perfekte, Kejda është bërë një nga vajzat më të komentuara në media dhe ka tërhequr shpeshherë vëmendjen.

Pak kohë më parë në media u bë i ditur lajmi se ajo ishte nisur drejt Belgjikës, nga ku dhe hedh shpesh fotografi në Instagramin e saj shkruan Albeu.com.

Por ajo këtë fundvit është kthyer në shtëpi.

Ajo ka postuar një fotografiku duket si gjithnjë ekuruar dhe ka shkruar se pret me padurim gjithcka do t'i sjellë 2018">2018. /albeu.com/
Shtuar më 04/01/2018, ora 16:10

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori