Vajza e Koço Kokëdhimës prek me dedikimin emocionues për nënën e saj

Vajza e vogël e politikanit Koco Kokëdhima, Era Kokëdhima këtë herë ka bërë një urim magjepsës për nënën e saj e cila ka pasur ditëlindjen.

Ajo si ka kursyer fjalët e dashurisë , ku ndër të tjëra e ka quajtur nënën e saj dhuratën më të madhe në botë.

"Zoti me ka marre shume nga njerezit qe kam dashur, gjerat qe kam dashur, me ka thyer shume nga endrrat qe kam pasur, sepse me ka shperblyer me dhuraten me te shtrenjte te Universit! Nuk mund te mi jepte te gjitha, prandaj zgjodhi te me jepte me te miren! Faleminderit ZOT!

Te detyrohem jeten, s’me intereson e imja, per timen nuk lutem, me intereson vetem kjo perandoreshe, ajo eshte jeta ime! Njehere lindim, vetem nje nene mund te kemi, dhe ate nuk e zgjedhim dot.

Prandaj, jam njeriu me me fat ne bote qe gjithesia me dha Ty, Brixhida ime e bukur! Une per ty e fal dhe jeten, se ti je tatuazh ne zemer! Edhe 100 dielli i familjes sone, zonja jone, nena jone! Egzistoj sepse egziston ti! @brixhidakokedhima"-ka shkruar Era në Instagramin e saj. /albeu.com/
Shtuar më 12/01/2018, ora 16:48

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori