Vajza e Jozefina Topallit u bë nënë për herë të parë, ndjekësit zbulojnë emrin dhe gjininë e fëmijës (FOTO LAJM)
Një muaj më parë vajza e Jozefina Topallit u bë në në për herë të parë.

Megi solli në jetë një vogëlush, të cilin gjatë gjithë kësaj kohe ka preferuar ta mbajë larg rrjeteve sociale.
Megjithatë, ka qenë sërish ajo e cila ka publikuar foton e parë dhe ka konfirmuar lajmin e ëmbël.
Ajo ka publikuar në Instagram një foto ku shfaqet me karrocë bebi pa treguar gjininë dhe emrin.
Megjithatë komentuesit ia kanë nxjerrë sekretin.

Sipas tyre, Megi ka sjellë në jetë një djalë dhe e ka pagëzuar me emrin Nikola.Gjithashtu një foto me karrocën e bebit ka publikuar edhe daja i vogëlushit, Genari.

Shtuar më 14/09/2019, ora 16:22

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori