Vajza e ish-deputetes shqiptare tregon "pikat e forta", provokon me fotot me bikini (FOTO LAJM)

Verën mund ta quajm padyshim si pikën e fortë të vajzës së ish-deputetes shqiptare, Ada Deda.

Ada ka bërë namin me fotot e saj në bikini nga bregdeti të cilat janë komëntuar e pëlyqer me mijëra herë.

Tashmë bukuroshja ka hapur sezonin dhe ka publikuar në Instagram disa foto me rroba plazhi të cilat patjetër kanë marrë vëmëndjen e kërkuar./albeu.com/

Shtuar më 04/06/2020, ora 15:22

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori