Kush janë 4 të arrestuarit për grabitjen e Rinasit
Vajza e ish-deputetes rrit temperaturat në Shqipëri (FOTO LAJM)

E njohur tashmë si vajza e ish-deputetes së PD, Albina Deda, bukuroshja simpatike po komentohet gjithnje e me shume per hiret e saj qe reklamon ne rrjetet sociale.

Fjala është për Ada Dedën. Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale.

Duket se së fundmi bukuroshja po realizon një set fotografik dhe disa imazhe i ka postuar edhe ne Instagram ku shfaqet me një body ngjyrë të kuqe.
Shtuar më 25/03/2019, ora 12:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori