Vajza e Dritan Hoxhës ka ditëlindjen, shikoni jetën luksoze të trashëgimtares së Top Channel (FOTO LAJM)

y ditë nga përvjetori i vdekjes së Dritan Hoxhës, Lori, ka mbushur 25 vjet.

Ajo nuk ishtë në përkujtimin e Top Channel për të atin, pasi ndodhej në Londër.

Lori Hoxha në fakt, është bërë e famshme për jetën luksoze që bën dhe udhëtimet në çdo cep të botës.

Praktikisht ajo nuk merret me asgjë, por shijon udhëtimet në vende të ndryshme, falë të ardhurave të siguruara nga biznesi i ngritur nga babai.
Shtuar më 19/10/2018, ora 11:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori