Vajza e deputetes së PD-së prapë në qendër të vëmendjes (FOTO LAJM)

Pëlqej
Ajo është një nga modelet bukuroshe, e cila ka pak kohë që ka nisur eksperiencën e saj në fushën e modelingut.

Por një detaj tjetër i rëndësishëm është edhe fakti se bukuroshja Ada Deda është vajza e ish-deputetes së PD-Së, Albina Deda.

Ada Deda, përflitet vazhdimisht në media për pamjen dhe fizikun e saj si dhe fotografitë mjaft provokative që poston në Instagram.

Së fudmi ajo ka postuar një foto ku shfaqet mjaft elegante dhe me shumë stil. Fustani që ajo ka veshur i nxjerr në pah hiret trupore. /albeu.com/
Shtuar më 25/02/2018, ora 23:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori