I vihet tritoli një banese në Durrës
Vajza e deputetes demokrate pret ditëlindjen me fotot provokuese (FOTO LAJM)

Ajo është një nga vajzat më të bukura të botës së modelingut dhe pse në fakt është në një moshë shumë të re.

Ada Deda vajza e Albina Dedës, deputetes së PD-së, nuk ngurron t'i ekspozojë format trupore e kështu ka ndodhur edhe sot.

Kjo pasi ajo e ka festuar 20 vjetorin dhe ka zgjedhur ta festojë me fotografi shumë provokuese.

Ada shihet se këtë herë është bërë brune dhe ka veshur një body perfekt dhe shumë intrigues.

Për më tepër mund të ndiqni galerinë që shoqëron këtë lajm. /albeu.com/
Shtuar më 19/02/2019, ora 11:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori