Vajza e deputes harron selfiet, jep këshilla sjelljeje për të rinjtë (FOTO LAJM)

Ajo është një nga vajzat më të bukura të botës së modelingut dhe pse në fakt është në një moshë shumë të re.

Vetëm 18 vjeç, Ada Deda vajza e Albina Dedës, deputetes të PD-së, është bërë një nga modelet më të lakmuara dhe të kërkuara në treg.

Bukuroshja ama këtë herë ka vendosur që në vend të selfieve të postojë një këshillë për të gjithë të rinjtë:

"Bëjini prindërit krenarë, armiqtë xheloze dhe veten të lumtur"-ka shkruar Ada në një foto në Instagram. /albeu.com/
Shtuar më 20/01/2018, ora 16:22

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori