Vajza doni të arrini nxirjen perfekte në plazh? 5 sekretet që duhet të dini! (FOTO LAJM)

Ekspozim gradual

Mos e ekspozoni veten shumë gjatë gjatë dy-tre ditëve të para. Në fillim, mos merrni më shumë se në 20 minuta në diellin e fortë.
Jo gjithmonë është e lehtë të marrësh ngjyrë të mirë në plazh, pasi shumë vajza janë të bardha në lëkurë dhe për këtë arsye duhet shumë kohë të nxihen siç duhet.

Prandaj në këtë artikull keni disa mënyra fantastike sesi të merrrni në mënyrën e duhur ngjyrë.
Shtuar më 29/06/2020, ora 19:31

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori