Vajza do e donit Florin po njësoj kur të shihni këto foto? (FOTO LAJM)

Pëlqej
Flori Mumajesi është një nga kantautorët më të dashur për publikun dhe duket se është një nga meshkujt që pëlqehet shumë nga vajzat për fizikun e tij.

Por e mbani mend si ka qënë ai dikur? Flori duket se ka qënë një djalë simpatik sërish, shkruan Albeu.com.

Ishte koha kur ai ishte në grupin "The Dreams". Ai duket më i dobët dhe duket se ka ruajtur të njëjtën qeshje.

Në galerinë bashkngjitur lajmit mund tju kthejmë pas në kohë për të krijuar idenë e fizikut të dikurshëm të këngëtarit.

Por duket se ai nuk është tërhequr nga kirurgjia moderne dhe është po i njëjti. /albeu.com/
Shtuar më 24/05/2018, ora 10:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori