Vajza dhe Kim Kardashian me veshje të njëjtë (FOTO LAJM)

Kim dhe vajza e saj, kohët e fundit kanë një ngjashmëri në veshjet e tyre. Të dielën në mbrëmje, Kim Kardashian dhe vajza e saj North West hipën në një avion për të udhëtuar drejt Los Angeles dhe veshjet e tyre ishin të ngjashme.

Ishte e pamundur që Kim të mos binte në sy me veshjen e saj tërësisht gri, ashtu sikurse edhe vajza e saj një vjeçare. /albeu.com/
Shtuar më 11/08/2014, ora 17:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori