Vajza 14 vjeçare gjendet e vrarë në landfillin e mbeturinave (FOTO LAJM)

Një vajzë 14 vjeare është gjendur e vrarë në një landfill mbeturinash në Arlington, Teksas.

Trupi i saj është zbuluar nga një punëtor i cili teksa po mbyllte turnin e darkës ka ndjerë një aromë të tmerrshme kufome përcjell Albeu.com.

Kaytlynn Cargill e cila njihej si një lojtare ë lojës Softboll, u zhduk më datë 19 qershor dhe për herë të fundit u pa në shtëpinë e saj në orën 6:20.

Autoritetet thonë se një djalë 16-vjeçar përdori një çekiç për ta vrarë atë.

Sipas policisë kjo ka ndodhur pasi djali 16 vjeçar, autor i krimit u përpoq ti shiste marihuanë. /albeu.com/
Shtuar më 02/09/2017, ora 12:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori