Uroi bashkëshortin, Zaimina zbulon pamjet nga shtëpia superluksoze (FOTO LAJM)

Zaimina Vasjari ka zgjedhur të urojë bashkëshortin e saj për ditën dedikuar baballarëve me një video që duket se është realizuar ‘aty për aty’. Ish-Miss Shqipëria ka shkrepur një "boomerang" teksa Klodi është në ambientet e jashtme të shtëpisë së tyre. “Gëzuar festën babi Klodi”,-shkruan ajo krahas postimit.

Me këtë video arritëm të shohim edhe pak nga ambientet e bukura të shtëpisë luksoze të çiftit të njohur.

Zaimina zbuloi ditën e djeshme tek ‘Rudina’ se shtëpia ku jeton aktualisht me Klodin dhe Khloen ishte menduar më herët si shtëpi pushimi, larg zhurmës së qytetit, me një pishinë në oborr dhe gjithë privatësinë për të cilën kanë nevojë shkruan who.

Tashmë ajo vilë ‘pushimi’ u kthye në strehën e tyre të përhershme. Më në fund arritëm të shohim pak nga ajo për të cilën bukuroshja e ekranit tregoi me shumë dashuri.
Shtuar më 19/03/2019, ora 23:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori