Urgjenca bëhet për "urgjencë": Mjekët mbledhin para për lavatriçen (FOTO LAJM)

Një akt i paprecedentë ka ndodhur në Urgjencën e Tiranës, ku përmes një njoftimi të firmosur dhe të ngjitur në derë, shefi i urgjencës kërkon një kontribut të caktuar për të blerë rrobalarëse të re.

Sipas njoftimit në fjalë e cila është në shkelje të plotë, persononeli i urgjencës duhet të japë lekët pasi rrobalarësja nuk riparohet.

Këtë shqetësim e ka ndarë me të gjithë ndjekësit "Lolita", teksa ka postuar edhe një sërë fotosh ku ambienti lë për të dëshiruar.

Fotot në fjalë janë nga Urgjenca e kryeqytetit, e cila ndodhet në afersi të ish ekspozites "Shqipëria Sot". /albeu.com/
Shtuar më 19/10/2016, ora 16:31

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori