Ujë dhe sapun! Kështu e nisi ditën Arilena (FOTO LAJM)

A post shared by Arilena Ara (@arilenaaraa) on

Pëlqej
Është njëra ndër këngëtaret më simpatike të skenës muzikore shqiptare.

Mëngjesin e sotëm, Arilena e nisi me një imazh ku shfaqet si në të shumtën e radhës pa grim.

Ajo edhe një herë ka shfaqur bukurinë natyrale, për të cilën u komplimentua nga ana e ndjekësve.

Kujtojmë që muajin e kaluar, këngëtarja ka performuar në finalen e Kampionatit Botëror, në “Fan Zone”.
Shtuar më 10/08/2018, ora 10:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori