UFO-t fotografohen pranë diellit?
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Ekspertët e NASA-s, kanë regjistruar përmes Observatori diellor Heliospheric, një objekt i çuditshëm fluturues në afërsi të diellit. Fotografia u regjistrua nga Observatori i njohur me emrin Soho.

Sipas të dhënave të para nga ekspertët, referuar imazheve në foto, mund të flitet or një formë të pazakontë të UFO-ve. Megjithatë ende nuk është vertetuar kjo gjë, por nuk përjashtohet mundësia se objekti të ketë lidhje me alienet.
Shtuar më 25/04/2012, ora 23:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Taulant dhe Granit Xhaka janë dy vëllezërit që përballen në skuadra të ndryshme për herë tëparë në një Kampionat Evropian

Taulant dhe Granit Xhaka janë dy vëllezërit që përballen në skuadra të ndryshme për herë tëparë në një Kampionat Evropian