UFO-t fotografohen pranė diellit?
Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Ekspertėt e NASA-s, kanė regjistruar pėrmes Observatori diellor Heliospheric, njė objekt i ēuditshėm fluturues nė afėrsi tė diellit. Fotografia u regjistrua nga Observatori i njohur me emrin Soho.

Sipas tė dhėnave tė para nga ekspertėt, referuar imazheve nė foto, mund tė flitet or njė formė tė pazakontė tė UFO-ve. Megjithatė ende nuk ėshtė vertetuar kjo gjė, por nuk pėrjashtohet mundėsia se objekti tė ketė lidhje me alienet.
Shtuar më 25/04/2012, ora 23:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Kombėtarja shqiptare ka mposhtur Armeninė me rezultat 2-1 nė ndeshjen kualifikuese pėr EURO 2016, duke u renditur e 3-ta nė grup me 7 pikė, pas Danimarkės e cila renditet e 2-ta me po aq pikė sa ka Shqipėria dhe Portugalia e cila kryeson grupin me 9 pikė.

Kombėtarja shqiptare ka mposhtur Armeninė me rezultat 2-1 nė ndeshjen kualifikuese pėr EURO 2016, duke u renditur e 3-ta nė grup me 7 pikė, pas Danimarkės e cila renditet e 2-ta me po aq pikė sa ka Shqipėria dhe Portugalia e cila kryeson grupin me 9 pikė.