U sulmua mizorisht nga fqinji i saj, gruaja përfundon në spital me 200 qepje (FOTO LAJM)

Një grua ka pësuar dëmtime të rënda në pjesën e poshtmë të fytyrës së saj, pasi fqinji i saj e sulmoi egërsisht.

Ashley Bunn, 45 vjec, po shkonte në shtëpinë e saj në periferi të Adelaidës kur ajo u ndoq dhe u sulmua nga qeni dhe fqinji i saj, përcjell albeu.com

Gjatë sulmit Ashley humbi sasi të mëdha të gjakut dhe mjekra e saj u nda pjesërisht.

Bunn kaloi dy javë në spital dhe bëri rreth 200 qepje për të rindërtuar nofullën e saj.

Qeni e kafshoi atë në mjekër ndërsa fqinji e rrahu dhe goditi në pjesë të ndryshme të trupit.

Policia arrestoi fqinjin i cili ishte me probleme mendore. /albeu.com/


Shtuar më 10/01/2018, ora 15:26

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori