U shpall mashkulli më seksi në botë, aktori kapet në momente intime me bukuroshen (FOTO LAJM)

Mashkulli më seksi në botë, Michael B. Jordan, duket qartë se po shijon lidhjen e dashurisë me modelen 24-vjeçare, Lori Harvey.

Mediat e huaja kanë publikuar fotografi të tyre, teksa shfaqen në momente intime duke shijuar rrezet e diellit në Saint Barthelemy.

33-vjeçari shfaqet me një gotë martini në dorë teksa puth dhe përqafon partneren e tij. Nga ana tjetër, Lori dukej mjaft seksi e veshur me një palë rroba banje të vogla për format e saj bombastike. Çifti po kalonte mirë nën shoqërinë e njëri-tjetrit dhe dukej i pandashëm në oqean.

Michael dhe Harvey bënë publike lidhjen e tyre vetëm pak kohë më parë me anë të postime në rrjetet sociale. Ndërkohë prej disa muajsh përflitej se ata ishin në një romancë.

Shtuar më 20/01/2021, ora 15:08

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori