U porositën të mos postonin foto, miqtë tradhtojnë Elvanën (FOTO LAJM)

Ajo është padyshim një nga këngëtaret më të vlerësuara shqiptare dhe që prej disa kohësh ka tentuar karrierën në arenën ndërkombëtare.

Elvana Gjata vendosi që ditëlindjen e saj ta festonte në një mënyrë të veçantë, duke mbajtur një koncert recital që ishteprivat.

Këngëtarja ndau pjesë nga albumi i tretë “live sesion”, që do të publikojë.

Ndërkohë në rrjetet sociale tashmë janë publikuar disa fotografi nga ambienti, edhe pse u tha se në fakt s'do të dilte asgjë. /albeu.com/
Shtuar më 04/02/2018, ora 23:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori