U përfolën për ndarje, Dajana Shabani na tregon të vërtetën (FOTO LAJM)

Pas divorcit nga ish bashkesorti me te cilin ka dhe nje vajze moderatorja Dajana Shabani na konfirmoi lidhjen me boksierin shqiptare Kamer Maloku.

Por diten e sotme nisur nga postimet qe dyshja kishin bere ne instagram ne media qarkulloi lajmi per nje ndarje te mundshme.

Nuk kaloj shume dhe cifti hedh posht zerat per ndarjen e tyre.

Nepermjet nje Video ne InstaStory Dajana dhe Kameri jane te dy ne nje makine dhe nuk ngurohne te komplimentojne njeri-tjetrin.
Shtuar më 30/07/2019, ora 18:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori