U nis për të vizituar vajzat në Tiranë, humbet rrugën, familjarët apel për ndihmë (FOTO LAJM)

Një i moshuar ka humbur ditën e sotme, teksa ishte nisur për të viztuar vajzat në Tiranë. Familjarët kërkojnë ndihmën e qytetarëve, nëse e kanë parë 92-vjeçarin.

"Prsh ku zoteria ne foto quhet Deli, eshte gjyshi im 92 vjec por eshte shendosh e mire nga mendja dhe eshte nisur sot ne mgjes nga qyteti i lacit per te ardh ne tr te vajza vet por ka humbur rrugen ska tel me vete dhe ne kemi qe ne mgjes qe po e kerkojme neper Tr ju lutem nese e ka pare njeri apo di cdo lloj informacioni na njoftoni ne kete nr tel 0682288010 na ndihmoni ta gjejme. Ka veshur nje kostum ngjyre gri dhe mban kapelen ne koke identik si ne foto.”
Shtuar më 17/09/2019, ora 20:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori