U ndanë për një kohë të gjatë, ribashkohet çifti më i dashur i showbizit (FOTO LAJM)
View this post on Instagram

HEY VALENTINE Z on the farm ♡ Dec 2019

A post shared by Gi’sposables 📸 (@gisposable) on

Këngëtari Zayn Malik dhe supermodelja Gigi Hadid, i dhanë fund lidhjes së tyre në mars të vitit 2019. Në janar të këtij viti u përfol se dyshja janë ribashkuar pasi u fotografuan pranë njëri-tjetrit në ditëlindjen e këngëtarit.

Lajmet për ribashkim i ka konfirmuar së fundmi vetë supermodelja, përmes një postimi të bërë në Instastory. Ajo ka publikuar një foto të Zaynit shoqëruar nga një emoji me zemër. Mesa duket dyshja e kanë kuptuar që nuk bëjnë dot pa njëri-tjetrin dhe na provuan të gjithëve, që njeriu kthehet gjithmonë aty ku dikur ka ndjerë dashurinë e vërtetë!

Shtuar më 15/02/2020, ora 12:15

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori