U nda nga vajza e Jozefina Topallit, këngëtari i njohur: Veç familja... (FOTO LAJM)

Vetëm pak kohë ka kaluar që kur këngëtari dhe njëkohësisht noteri Luis Ejlli deklaroi se ishte ndarë përfundimisht nga lidhja e gjatë me vajzën e Jozefina Topallit, Megi topallin.


Por mesa duket këngëtari e ka shumë të vështirë ta kalojë ndarjen dhe këtë e ka shprehur shpesh edhe në facebookun e tij.

Ai shfaqet i trishtuar dhe poston covera të këngëve që i drejtohen "asaj".

Ai gjithashtu ka shkruar se në këtë jetë duhet dashur vetëm familja pasi vetëm ata nuk të braktisin kurrë.

Gjithsesi në një postim ai ka falenderuar ndjekësit që e kanë mbështetur teksa po bëhet më mirë. / albeu.com/
Shtuar më 20/07/2017, ora 11:52

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori