U nda nga modelja, këngëtari shqiptar deklaron papritur fejesën

Erik Lloshi këngëtari shqiptar i baladave që kohët e fundit e ka marrë vëmendjen përsa i përket ngjarjeve në jetën e tij private, duket se ka rikuperuar energjitë dhe do t’i rikthehet fuqishëm karrierës dhe muzikës.

Teksa tha se ai u nda, u rilidh dhe u nda prapë, në fakt Erik ka bërë hapin e madh dhe është fejuar.

Ai ka publikuar dorën e të fejuarës bashkë me unazën në Instagram dhe të gjithë e kanë uruar, por pa e ditur vajzën fatlume.

Ndoshta këngëtari do ta thotë këtë më vonë. /albeu.com/
Shtuar më 31/03/2018, ora 17:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori