U martua me "gjyshin" e saj, por tashmë vajza ka frikë të futet në shtrat (FOTO LAJM)

Thuhet se dashuria nuk njeh moshë. Këtë gjë e vërteton historia e një 33-vjeçarja, e cila është martuar me një 70-vjeçar. Vajza njihet me emrin Nong Nat.

Ajo është e njohur edhe si aktore e filmave +18, por i ka habitur të gjithë kur zgjodhi të martohej me një burrë amerikan, i cili siç e thamë edhe më lart është 70 vjeç.

Ata kanë pak kohë që janë martuar, por 33-vjeçarja ka treguar se ka frikë të kryejë marrëdhënie me bashkëshortin e saj.

E reja ka treguar edhe arsyen se përse ka frikë të kryejë marrëdhënie me bashkëshortin e saj. Ajo ka thënë se ka frikë se mos ai pëson ndonjë atak kardiak gjatë aktit seksual.

Po ashtu ajo ka thënë se ata të dy nuk kanë bërë shpesh marrëdhënie, pas burri i saj merr mjekim për zemrën.

Herën e fundit që ata të dy provuan të kryenin marrëdhënie seksuale, ai përfundoi në spital dhe që nga ai moment Nong Nat se ka provuar më të kryejë aktin me burrin e saj.
Shtuar më 22/06/2019, ora 11:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori