U martua ish i dashuri, reagon Xhesika Berberi (FOTO LAJM)

Pëlqej
Xhesika Berberi u ndame shumë bujë vetëm dy vite më parë nga partneri i saj Evald Balla.

Nfdërkohë Evaldi duket se gjeti dashurinë e jetës, pasi u kurorëzua me martesë me një vajzë brune të quajtur Fiona Guxholli.

Fotot e ceremonisë së tyre u përhapën kudorrjet, por Xhesika nuk ka ndenjtur pa reaguar.

Në një postim në Instastory, ajo ka treguar se është single dhe e lumtur, pasi po e shijon vetminë.

"Vetëm dhe e dua këtë gjë.", shkruan modelja krahas fotos së saj. /albeu.com/
Shtuar më 18/01/2019, ora 16:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori