U largua papritur nga "Përputhen", Erjoni: Pata debat të ashpër me Anën (FOTO LAJM)

Pak ditë më parë, Erjoni i “Përputhen” vendosi në mënyrë të papritur që të largohej nga emisioni. Ditën e sotme ishte i ftuar në emisionin “Shqipëria Live”, ku zbuloi për herë të parë edhe arsyen e këtij vendimi që i habiti të gjithë teleshikuesit.

Ai u shpreh se arsyeja ka qenë një debat i ashpër mes tij dhe Anës. “Ana tha se takimin që kishim bashkë e vlerësonte shumë. Më pas tha se nuk ishte për të mbyllur plagët e mia të vjetra. Gjërat ndryshuan. Patëm një debatashpër mes nesh për një gjë banale dhe më ofendoi rëndë. Nuk ja lejoj askujt në botë, e prandaj vendosa që të hiqja dorë nga Ana. Ishte e dukshme se aty isha për Anën. Ana më pas e kuptoi se nëse do më kërkonte një takim tjetër do e refuzoja”, shpjegoi ai.

Erjoni tregoi se nuk është bërë pishman aspak se ishte pjesë e këtij emisioni. “Do isha pishman nëse nuk do të merrja pjesë. Është një eksperiencë e bukur”, përfundoi ai.

Shtuar më 08/10/2020, ora 15:06

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori