U la me gjakun e tij, 61-vjeçari akuzon policinë e Korçës (FOTO LAJM)

Policia ka kërkuar që ai ta shoqërojë, por nuk ka pranuar me pretendimin se ishte pasagjer dhe jo në drejtimin e mjetit. Por, pikërisht në këtë moment, sipas të dëmtuarit, policët e kanë qëlluar dhe grushte dhe radiot e tyre.

“Më thyen edhe krahun” – tha i moshuari, pa ditur arsyet e asaj që ndodhi me policët. 61-vjeçari">61-vjeçari po trajtohet në repartin e terapisë ditore në spitalin e Korçës. Dëmtimet janë shkaktuar nga rrahjet në kokë dhe dorë.
Shtuar më 25/06/2019, ora 20:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori