U konfirmuan! Këta janë artistët që do të performojnë me Capital T në koncertin gjigant (FOTO LAJ)

Më 19 shtator Capital T do të mbajë në sheshin “Nënë Tereza” koncertin gjigand “Time Capsul”.
Ai ka premtuar se koncerti do të jetë madhështor dhe do të zgjasë gati 2 orë.

Reperi do të performojë këngët e tij që nga fillimi i karrierës dhe sigurisht nuk do të mungojnë të ftuarit specialë.
Deri tani është aluduar për disa këngëtarë, megjithatë vetë Capitali ka komfirmuar vetëm dy prej tyre.
I ftuar në emisioni radiofonik “You & Me” ai zbuloi se një ndër këngëtarët që do të ngjitet në skenë bashkë me të është edhe Alban Skënderaj.

Gjithashtu pjesë e koncertit do të jetë edhe daja i tij, reperi 2po2.
Ndërkohë pak më parë Capital T ka publikuar një Story dhe në sfond dëgjohet kënga e tij me Elvana Gjatën “Lejla”. Me siguri edhe ajo do të jetë një nga të ftuarat speciale.


Kujtojmë se ditën e djeshme, Majk publikoi një foto me Capital T ku tregonte se do të shihemi së shpejti me ta.
Por nisur nga konferenca për shtyp që reperi mbajti pak ditë më parë, presim të ketë edhe këngëtarë të tjerë.
Shtuar më 13/09/2019, ora 08:26

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori