U fol shumë për këpucët e tyre, kush nga nuset VIP harxhoi më shumë? (FOTO LAJM)

Padyshim që tre dasmat më të mëdha këtë vit ishin ajo e Orindës dhe Turit, Marinës dhe Getit dhe Xhensila me Besin.

Të tria vajzat dolën nuse shumë të bukura dhe tre djemtë si zotërinj.

Ama u diskutua shumë edhe për çmimet dhe shifrat e mëdha që u harxhuan në këto dasma.

Mes tyre edhe për shifrat e këpucëve të nuseve.

Në krye qëndron Xhensila e cila ka shpenzuar 3495 euro dhe i ka të firmës “Jimmy Choo”.

Pastaj vjen Marina me 1495 euro.

Dhe në fund Orinda që mesa duket ka harxhuar vetëm 200 dollarë.

Epo mesa duket Orinda ka arritur ta kursejë Turin . /albeu.com/
Shtuar më 15/09/2017, ora 11:34

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori