U divorcuan, me kë po qëndron vajza e Rudinës dhe Aleksit (FOTO LAJM)

Emri i Rudian Dembacajt është lakuar shumë në mediat ditët e fundit.

Arsyeja ka qënë divorci me ish bashkëshortin e saj Aleksandër Varfaj si dhe lidhja e saj me ish deputetin Mark Frrokun.

Siç dhe duket tashmë ka nisur një jetë të re për aktoren.

Pas emisionit që drejton, me ndihmën e të dashurit të saj, tashmë po provon veten edhe si biznesëomen.

E ndërsa për ish bashkëshortin e saj jeta vazhdon normalisht.

Në rrjetet sociale ai ka larguar tashmë të gjitha fotot që kishte me Rudinën, duke lënë vetëm ato ku është me vajzën e tyre.

Fundjava për Aleksandrin ka qenë krejt e qetë.

Ai ka zgjedhur të kalojë kohë me vogëlushen e tij, duke postuar video ku shihet Viktoria gjatë drekës me babain e saj.

Kujtojmë se ish-bashkëshorti i aktores u bë i njohur fal postimeve të shumta që ajo ndante me fansat.

Shtuar më 18/11/2019, ora 14:52

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori