U dashurua që 16 vjeçe, kush është burri i vajzës së Azem Hajdarit? (FOTO LAJM)

Deputetja e Partisë Demokratike, Rudina Hajdari la jetën në Amerikë, për të vijuar misionin që la pas i ati, Azem Hajdari në politikën shqiptare.

Rudina ka studiuar dhe jetuar për shumë vite në SHBA, e padyshim që kthimi në Shqipëri nuk ka qenë aspak i lehtë.

Vajza e Azem Hajdarit është tepër e rezervuar sa i takon jetës private, të cilën e mbron me fanatizëm.

Bashkëshorti i saj Muçjo Demiraj vazhdon të jetojë në Amerikë, ku ka kompaninë e tij në fushën e investimeve. Ata të dy janë njohur kur Rudina ishte vetëm 16 vjeçe, e Muçjoni 18.

Dasma e tyre është zhvilluar në New York. Çifti ka së bashku një vajzë, Sihanën.
Shtuar më 11/07/2020, ora 16:29

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori