U bë e famshme nga seriali, Olivia shfaq super format në Barbados (FOTO LAJM)

Ajo u bë e famshme gjatë një seriali televiziv në Britani që quhet Lose Island dhe fama e saj vazhdon të rritet edhe pse seriali ka mbaruar.

Kështu ditën e sotme Olivia Buckland ka bërë gjithë mediat rozë të flasin për të gjatë pushimeve.

Ylli 25 vjeçar së fundmi është fotografuar teksa shijonte rrezet e diellit në Barbados me të dashurin e saj.

E veshur me bikini ajo nxori në pah format e saj bombastike.

Jo keq Olivia! /albeuc.om/
Shtuar më 24/03/2019, ora 16:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori