"Ty të jap shpirtin", komenti që mori vëmendjen në fotot joshëse të balerinës shqiptare (FOTO LAJM)

Fotot e fundit në Instagram të balerinës shqiptare, Isida Mollaymeri, kanë qenë mjaft të goditura dhe artitike, por nga njëra anë janë parë edhe si joshëse e provokuese.

Kanë qenë të shumta pëlqimet e komplimentat për Isidën nga ndjekës dhe miq e një ndër to është komenti i gazetarit Eraldo Rexho.

"Unë e dua omletë, të skuqur mirë madje" i përgjigjet gazetari pyetjes së balerinës se si i duan vezët.

"Ty të jap shpirtin" i është kthyer Isida gazetarit me të cilin njihet për miqësinë e nguhtë që kanë prej vitesh./albeu.com/
Shtuar më 16/10/2020, ora 08:46

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori