Lirohen nga burgu dy ish-deputetët e PS-së
Turistët e zhgënyjer nga e gjithë bota, nxjerrin "të palarat" e hoteleve (FOTO LAJM)

Pëlqej
Turistët mbetën të zhëgnjyer pas rezervimeve në hotele, dhe nxorën kamerat e tyre për të dokumentuar disa nga hotelet më të këqija, të cilat nuk ishin ashtu sic paraqiteshin në mediat sociale.

Nga ashensorët e thyer dhe dritaret me pamje nga muret e tullave, fotot do t'ju bindin që të bëni një kontroll të mirë të vendit ku do të qëndroni gjatë udhëtimeve tuaja përpara se të rezervoni. /albeu.com/Shtuar më 14/11/2017, ora 11:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori