Turi i blen Orindës dhuratat e "çmendura" (FOTO LAJM)

Pëlqej
Padyshim një nga eventet më të komentuara dhe të diskutuara të këtij viti ka qenë dhe do mbetet dasma e Turit dhe Orindës.

Por ata tashmë janë duke shijuar muajin e tyre të mjaltit.

Madje tashmë në postimet e tyre në rrjete sociale kanë nisur edhe shakatë siç kanë qenë disa Instastories të moderatorit Turjan Hyska.

Një ishull privat, një avion, shampanjë Dom Perignon e cila në të vërtetë ishte një birrë dhe një palë këpucë Louboutins që në fakt janë shapka plazhi kanë qenë dhuratat që Turi i ka dhuruar Orindës.

Këto postime e kanë argëtuar pafund Orindën, pasi në një tjetër Instastories të Turit ku e pyet nëse është e kënaqur me dhuratat ajo nis të qeshë dhe duke thënë po. /albeu.com/

Shtuar më 12/08/2017, ora 11:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori