Tuna "trondit" palestrën (FOTO LAJM)

Edhe më herët Tuna është vlerësuar për linjat perfekte të saj, ndërsa ajo ushtrohet pafundësisht në palestër. Çelësi i suksesit tashmë është bërë publik, ndërsa vendosmëria e saj i kalon kufijtë.

Në llogarinë e saj në Instagram ajo ka postuar një foto, teksa ka qenë në palestër duke u stërvitur. "Bos për bos... KTU KA REND! ajde rresht për dy!", ka shkruar ajo bashkëngjitur fotos.

Ashtu sikundër dhe në rastet e tjera, ajo është komplimentuar nga ana e ndjekësve të shumtë. /albeu.com/
Shtuar më 13/06/2015, ora 17:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori