Tuna në ditët e fundit të shtatzanisë, organizon "baby-shower" (FOTO LAJM)

Këngëtarja Altuna Sejdiu është në ditët e fundit të shtatzanisë.

Ajo dhe partneri i saj Patris Berisha do të bëhen shumë shpejt prindër dhe për këtë arsye këngëtarja ka organizuar festën e pritjes së fëmijës.

"Baby shower" është festa që vipat shqiptarë kanë filluar ta praktikojnë duke ndjekur kështu vipat Hollywood.

festën e Tunës mbizotëron ngjyra blu dhe e bardhë që është shenjë se bebi do të jetë djalë.

Shfletoni galerinë për të parë fotot nga festa e këngëtares. /albeu.com/
Shtuar më 24/04/2017, ora 10:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori