Tuna dhe Cozman së bashku për pushime (FOTO LAJM)

Tuna i është rikthyer marrëdhënies me Cozman, pavarësisht shumë thashethemeve në mediat rozë se ata ishin ndarë.

Çifti ka ndarë në rrjetin Instragram foto nga pushimet e tyre të përbashkëta në Bahamas, ku të dy kanë rigjetur dashurinë. /albeu.com/
Shtuar më 18/11/2015, ora 11:08

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori