Trup me shenja dhe defekte, e vërteta pas fotove perfekte në Instagram (FOTO LAJM)

Shumë femra duhet të jenë të vetëdijshme se jo të gjitha fotot e vajzave me bikini në “Instagram” janë reale, ndërsa shumë prej tyre bëhen keq pasi nuk kanë linja perfekte.

Për këtë arsye, themeluesja e “Moana Bikini”, Karina Irby vendosi të zbulojë realitetin që fshihet pas shumë fotove në “Isntagram”, por edhe në rrjete të tjera sociale.

27-vjeçarja nga Port Macquarie ka postuar foto të sajat ku ndryshimi është mjaft i dukshëm, para se ato të bëheshin gati për t’u publikuar në rrjetin social.

“Le të luajmë një lojë. Quhet realiteti vs Instagram”, shkroi ajo bashkëngjitur fotos. /albeu.com/
Shtuar më 10/01/2019, ora 20:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori