Trump feston sot ditëlindjen, Ivanka i bën urimin special (FOTO LAJM)

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës Donald Trump, sot feston ditëlindje.

Trump mbush 74 vjeç.

Një urim të veçantë i ka dedikuar vajza Ivanka Trump. "Shumë urime babi. Të duam shumë", shkruan ajo përkrah fotove të postuara që e bëjnë të kthehet pas në kohë, kur ishte një vogëlushe dhe më pas një zonjushë simpatike.
Shtuar më 14/06/2020, ora 20:42

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori