Triumfi i radhës nga Rira Ora, rrëmben një “Bambi Awards” (FOTO LAJM)

Kur përmendet emri i Rita Orës dhe kalimi i saj në tapetin e kuq, fansat dhe jo vetëm mbeten të mrekulluar, pasi këngëtarja shfaqet e kuruar deri në detaj.

Ajo ka rrëmbyer trofeun e “Music International Award”, në edicionin e 67 të çmimeve BambiBerlin. Rita Ora shkëlqente në parakalimin e saj në tapetin e kuq, në mbrëmjen e ndarjes së çmimeve nga mediat në Gjermani. Ajo u ngjit në skenë për të performuar “I Will Never Let You Down” dhe “Body on Me”. /albeu.com/
Shtuar më 13/11/2015, ora 11:06

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori