E FUNDIT/ Një plumb në kokë, vdes 26 vjeçari
Trendi më i fundit i xhinseve (FOTO LAJM)

Xhinset janë një veshje që secili nga ne e adhuron, përdishmëria jonë mbizotërohet nga kjo veshje. Janë të lehta dhe gjithmonë pjesë në gardërobë.

Stilet dhe modelet që ato shfaqin i bëjnë dhe kaq të përdorshme nga ana jonë.

foto janë dhënë disa ide se cili do të ishte stili i duhur i xhinseve që ne mund të përdorim. /albeu.com/

Shtuar më 18/01/2015, ora 11:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori