Trendi më i fundit i xhaketës pranverore (FOTO LAJM)

Xhaketa është stili që na duhet në këto ditë të ngrohta pranverore. Vendin e palltove e zënë xhaketat e shkurtra dhe të holla.

Veshja suaj të përditshme gjatë këtij sezoni nuk duhet ti mungojë xhaketa, e cila është ajo që ju jep një pamje të rregullt dhe në shumë raste është dhe mënyra më e mirë për t'u dukur sa më trendi.

foto janë dhënë disa ngjyra dhe modele që ju mund të përdorni gjatë këtij sezoni. /albeu.com/
Shtuar më 02/04/2015, ora 10:56

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori